מוקד שירות לדייר: 072-2222191

אודות סוגרים הכל לדירה, קבוצת הקניה למעבר דירה

דרור מגל סוגרים הכל לדירה"סוגרים הכל לדירה" - קבוצת הקניה הגדולה בישראל המונה כ-45,000 חברים - רוכשי דירות מקבלן, יד שניה ומשפצים. המיזם הוקם בשנת 2011 על ידי דרור מגל מתוך פורטל בית משותף.

כמקים פורטל בית משותף - הפלטפורמה הראשונה בישראל להתארגנות קהילות דיירים - זיהינו לראשונה את הקשיים של הדיירים הן מבחינת רכישת מוצרים לדירה במחירים הגיוניים, והן מבחינת התקשרות עם בעלי מקצוע איכותיים. לכן החלטנו להקים קבוצת קנייה לרכישה מרוכזת של מוצרים ושירותים לדירה. מטרתינו היא להקל על רוכשי דירות חדשות, יד שניה ומשפצים -  בחיסכון כסף וזמן ברכישת מוצרים ושירותים לדירה.

מעל ל- 45,000 חברים השתתפו בלמעלה מ- 300 אירועי קנייה קבוצתית וערבי דיירים שונים של "סוגרים הכל לדירה" וחסכו מעל 100 מליון ש"ח ברכישת מוצרים  לדירה החדשה!

קנייה קבוצתית עם "סוגרים הכל לדירה" - איך זה עובד?

  • אנו מארגנים עבורכם ימי מכירות לקנייה קבוצתיטת - בתנאים מיוחדים למגוון רחב של מוצרים ושירותים לדירה, עם חיסכון של אלפי שקלים כגון: ארונות הזזה, מוצרי חשמל, ריהוט, גופי תאורה, מיזוג אוויר, מקלחונים וחיפויי זכוכית ועוד. אתם נרשמים לאירועים בזמן ובמקום שמתאים לכם (כל חודש, בכל הארץ) בהתאם לתאריך הכניסה לדירה ונהנים מתנאים טובים ומוצרים איכותיים, יחד עם עוד אלפי חברים בקבוצה.
  • אנו בוחרים לעבוד רק עם ספקים טובים ומוצרים איכותיים בלבד המספקים שירות מעולה ונבדקים שוב ושוב על ידי הצוות שלנו.
  • אנו מארגנים עבורכם אירועים וכנסי תוכן מעניינים ובעלי ערך מוסף גדול: חיסכון במשכנתא, ערב בנושא צבע ועיצוב פנים בשיתוף בית טמבור ועוד.
  • אנו מפעילים עבורכם מוקד אישי ואנושי המספק את כל המענה של בעלי מקצוע. בעלי מקצוע אשר עובדים איתנו בשיתוף פעולה מזה זמן רב, נבחרו בקפדנות, נבדקים שוב ושוב כדי שתוכלו להיות בטוחים שבחרתם טוב. בעלי המקצוע נותנים שירות לאלפי הדיירים שלנו בשנה בדגש מיוחד על אמינות, מקצועיות ושירות לאורך זמן.
  • צוות "סוגרים הכל לדירה" מלווה אתכם בכל ערבי המכירות והתוכן. לרשותכם מוקד טלפוני, שירות וגישור גם לאחר הקניה, 072-2222191

מוניטין וניסיון של 10 שנים

"סוגרים הכל לדירה" נולד כמענה לקהילות הדיירים  של "פורטל בית משותף". פורטל בית משותף הוקם בשנת 2004 על ידי דרור וגיורא מגל. "פורטל בית משותף" הינו הפורטל הגדול בישראל בתחום הדיור אשר מספק פלטפורמה חברתית לאלפי בניינים, פרויקטים חדשים וועדי בתים להכרות וקשר בין הדיירים מרכישת הדירה ועד למגורים בבית המשותף.

נבחרת בעלי מקצוע מבית "סוגרים הכל לדירה"

נכון שהיית שמח להזמין עבודה רק מבעלי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם? בשביל זה אנחנו כאן

נבחרת בעלי המקצוע שלנו מונה בעלי מקצוע איכותיים, הוגנים ומקצועיים אשר נבחרו בקפידה על ידינו. צוות המשרד, המוקד האנושי שלנו שעוזר לכם בכל צורך שלכם מבצע לאורך הזמן סקרים ומשובים של הדיירים על בעלי המקצוע כך שתוכלו להיות בטוחים ומרוצים מהעבודה שמבוצעת. בעלי המקצוע מדורגים על ידי הדיירים שרכשו את השירותים דרכנו וניתנים להם ציונים על מקצועיות, רמת המחיר, רמת השירות וציון כללי (לחץ כאן לקריאת המלצות)

ולסיכום

להבטיח זה לא חוכמה גדולה. החוכמה היא לקיים. "סוגרים הכל לדירה" מארגנת אירועים לדיירים כבר משנת 2011, משנת 2011 השתתפו מעל  ל- 20,000 דיירים בימי המכירה והאירועים והכנסים של "סוגרים הכל לדירה" וחסכו אלפי שקלים ברכישת מוצרים ושירותים לדירה.
אז אם יש לכם עוד שאלות (שלחו לנו) או התקשרו 072-2222191.

ניפגש באירועים,
שי ודרור
 

 

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2021. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט