מוקד שירות לדייר: 072-2222191

השוואת מזגנים, איך חשוב לבדוק? ככה תעשו את זה נכון!

כאשר אתם עומדים לרכוש מזגן, סביר להניח שאתם משווים בין הצעות ומפרטים שונים. כיצד עושים את ההשוואה הנכונה? על כך בכתבה הבאה.

השוואת מזגנים, איך חשוב לבדוק? ככה תעשו את זה נכון!

חושבים על רכישת מערכת מיזוג לדירה? לחצו כאן והצטרפו לרכישת מערכת מיזוג עם "סוגרים הכל לדירה"!

 


כאשר אתם עומדים לרכוש מזגן, סביר להניח שאתם משווים בין הצעות של לפחות שתי חברות שונות, כמו לפני כל רכישה גדולה אחרת. ההשוואה בין המזגנים לא תמיד פשוטה, כיוון שהחברות השונות משתמשות בניסוחים שונים ולעיתים בפירוט שונה של הפרטים הטכניים. הצוות המקצועי של אתר סוגרים הכל לדירה, מסביר כיצד לערוך השוואת מזגנים בצורה נכונה ולאיזה פרטים צריך לשים לב.

השוואת מזגנים

רשימות זהות

הבעיה הכי גדולה בהשוואת מזגנים של חברות שונות היא "רשימת התכולה" והפירוט שמופיע על כל מזגן. שימו לב שבשתי ההצעות מצוינים אותם פרטים כדי שתוכלו להשוות. אם, לדוגמא, אתם מתקינים מזגן מיני מרכזי או מזגן עילי שיש לו תריס משותף עם חדר שני, שימו לב שבשתי ההצעות יהיה כתוב "תריס לחדר השינה + מתאם". אל תתביישו לדרוש מהחברה את הפירוט המדויק לו אתם זקוקים, כדי שתוכלו להשוות בין ההצעות בדיוק המירבי ולדעת בדיוק מה אתם מקבלים תמורת איזה סכום.

דגם המזגן

דירשו שבהצעה יהיה כתוב דגם המזגן המדויק, ולא ציון כללי כמו "מזגן של חברת ABC 4 כוח סוס". פירוט עוצמת המזגן, גודלו, וכו', חייבים כמובן להופיע בהצעת המחיר, אך בראש ובראשונה חייב להיות ציון לדגם המזגן המדויק. אם יש בידיכם את דגם המזגן המדויק תוכלו לבדוק באינטרנט איך הוא נראה ונתונים טכניים נוספים במידה ואלה חסרים בהצעה. כמו כן, במידה ותזמינו את המזגן, החברה מחויבת להצעה שנתנה לכם על הדגם המסוים הזה, ולא תוכל לטעון לטעויות שונות.

פרטים (לא) קטנים

בנוסף לדגם המזגן, רצוי שההצעה תכיל פירוט רב ככל האפשר, כולל אורך התשתיות הכלולות בה, מה בדיוק מכיל דגם המזגן המדויק, מהי האחריות שיש על המזגן ועל חלקיו, האם הם מתחייבים לספק חלקים מקוריים במקרה של תקלה, תוך כמה זמן מחוייבים לתקן ועוד. כמה שיותר פרטים שיהיו בידיכם, כתובים, כך עדיף.

ברכישת מערכת מיזוג היזהרו מהאותיות הקטנות

כולנו מכירים את סוגיית האותיות הקטנות, אך בשעת האמת לא כולנו טורחים לקרוא אותן. שימו לב היטב לכתוב באותיות הקטנות – האם ההצעה כוללת מע"מ או לא, האם ישנה אפשרות לתשלומים, אם התשלומים נושאים ריבית או לא, מהו תוקף ההצעה, תוך כמה זמן מתחייבת החברה לספק את המזגן וכו'.

חפשו במנוע החיפוש של גוגל!

לסיום, היעזרו בגוגל או בכל מנוע חיפוש אחר, בכדי למצוא מידע על החברה המספקת, על המתקין, ועל דגם המזגן. ודאו שלא החסירו מכם אף פרט רלבנטי ברמה הטכנית, חפשו חוות דעת של אנשים שהותקן אצלם דגם זהה, שקיבלו שירות מהחברה האמורה או של המתקין ועוד. האינטרנט מכיל כמויות אדירות של חומר על כל דבר בעולם, בכלל זה דגמי מזגנים, חברות ייצור ומתקינים. אל תתביישו להיעזר במידע הזמין ברשת, הוא יכול להיות לכם לעזר רב.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט