מוקד שירות לדייר: 072-2222191

בחירת סלון: איך נדע מה מתאים לנו?

רגל לפני שאתם קונים את הסלון המדהים שראיתם בחנות, תחשבו דקה, האם הוא אכן מתאים לכם, מתאים למשפחה שלכם? לצרכים שלכם? צוות סוגרים הכל לדירה נותן לכם כמה נקודות למחשבה על איך בוחרים סלון חדש.

בחירת סלון: איך נדע מה מתאים לנו?


אחת המשימות המאתגרות ביותר בתחום עיצוב הפנים הוא עיצוב הסלון, המהווה, בדרך כלל, את החלל המרכזי של הבית. בחירת הסלון צריכה להיעשות בהתאם לבני הבית ולאורח החיים שלהם. מערכת הישיבה הסלונית היא מרכז החלל, ומרכז תשומת הלב העיצובית, ועליה להיות נעימה ויזואלית אך לא פחות מזה פרקטית ונוחה לשימוש. אז איך בוחרים את הסלון המתאים לנו? כל התשובות לפניכם.

הגדרת הצרכים

כל קנייה גדולה ומשמעותית צריכה להתחיל בהגדרת הצרכים, בעיקר אם יש בה צורך פרקטי. חמש השאלות המרכזיות עליהן יש לענות כדי להגדיר את הצרכים שלנו מהסלון ומפינת הישיבה בצורה הטובה ביותר הן:

  •    האם יש ילדים בבית ובאיזה גילאים?
  •    האם הסלון נועד בעיקר לאירוח או לבילוי משפחתי, ומהי תדירות השימוש בו?
  •    האם ישנם בעלי חיים בבית?
  •    האם אנו מעוניינים בסלון שיחזיק מעמד לאורך שנים או שאנו מעוניינים בכל מקרה להחליף את הסלון כל כמה שנים?
  •    מהו התקציב העומד לרשותנו?

לאחר שענינו על השאלות הנ"ל, נוכל לבחון את המאפיינים השונים שעומדים בפנינו בעת בחירת סלון, ולדעת להתאים את הסלון הנכון עבורנו.

הריפוד

ריפוד מערכת הישיבה הוא, כנראה, הסוגיה המרכזית ביותר בכל הנוגע להתאמת הסלון לצרכיכם. הריפוד הוא החלק המתבלה ביותר בסלון ויש לכך יתרונות וחסרונות. מצד אחד, בעיקר אם יש ילדים צעירים או חיות מחמד בבית, כדאי לקחת בחשבון שריפוד בד מתבלה ומוכתם בקלות, וכנראה יצטרך להיות מוחלף כל כמה שנים, כך שמדובר בהשקעה נוספת. מצד שני, ניתן לרפד את הסלון בבדים טרנדים, שיעניקו לסלון מראה אופנתי עכשווי, וממילא יוחלפו בעוד כמה שנים. ריפוד מעור, לעומת זאת, הוא יקר יותר, אך עמיד יותר, גם בפני בלאי ולכלוך של ילדים צעירים ובעלי חיים, וזמין במגוון דוגמאות וגוונים.

התאמה אופנתית

האופנות משתנותכל המזן, גם בתחום הריהוט, ובכל שנה יוצאת קולקציית רהיטים חדשה. האמת ניתנת להיאמר, שאם אינכם מעצבים מקצועיים, השינויים יהיו קטנים בעיניכם ולא תדעו מה שייך לדגמי השנה שעברה ומה לדגמי שנה הבאה.  מצד שני, לא כדאי להתעלם לחלוטין מהאופנות, ובוודאי שלא מקווי העיצוב הנותנים את הטון כבר כמה שנים. לדוגמא: בעבר היה נהוג להציב בבית מערכת ספות של 3+2+1, אך היום מערכת זו נחשבת מיושנת, וספות מרכזיות, בעלות מרבצי שכיבה (שזלונג) או שילוב של כמה כורסאות יחיד תופסות את מקומה בסלון. לא כדאי לקנות מראש מערכת סלון מיושנת, ומומלץ להיות עם היד על הדופק האופנתי, מבלי  לאמץ בצורה גורפת טרנדים עכשווים שדינם להיעלם בסוף העונה.
 תתחדשו!

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט