מוקד שירות לדייר: 072-2222191

ספות מעוצבות במחשבה גלובאלית

מעצבים מחדש את הסלון? כמה נקודות למחשבה על ספות מעוצבות.

ספות מעוצבות במחשבה גלובאלית


לשבת עם משפחה, לשמוע את מה שכולם מספרים, לארח חברים שלא ראינו מזמן – כל זה הוא כיף גדול, והחוויה נעימה פי כמה וכמה אם אנחנו יושבים יחד על ספות מעוצבות בקפידה. בכל בית נמצא צורות אחרות של עיצוב ספות הסלון, בהתאם לאופי בני הבית ולמטרות לשמן הספות משמשות. לעיתים נחוש תחושה נינוחה ולא נרצה לזוז, לעיתים נתפעל מהסגנון המיוחד של הספה ולפעמים פשוט נהנה מההרמוניה שיש בין כל הפריטים הקשורים לאותה ספה.

להגיע הביתה

מי מאיתנו הגיע להתארח אצל חברים או קרובי משפחה והרגיש מייד בבית? אם ניזכר בחוויות שעברנו, קרוב לוודאי שנמצא רגעים כאלה בהם חשנו הרגשת חמימות, נינוחות ורוגע. כמובן שזו יכולה להיות תוצאה של גורמים רבים, ביניהם היחס שקיבלנו מהמארחים והאווירה הכללית בבית, אך אין ספק שהספות עליהן אנו יושבים, עשויות להשפיע מאוד על אותה תחושה ביתית וחמה שמרגישים. בשנים האחרונות ניתן למצוא מגוון של ספות מעוצבות, במבחר גדול מאוד של בדים וצבעים. ההחלטה היא שלנו האם לבחור ספה שתכניס מיד את כל יושביה לאווירה עסקית או להרגשה ביתית.

ספות מעוצבות

סגנונות של ספות מעוצבות

הספה המקורית היא ספה דו מושבית, המאפשרת לשני אנשים לפחות לשבת יחד ולשוחח. בהתפתחות העיצובים של הספות החלו לייצר ספות המורכבות ממספר חלקים, הכוללות ספה דו מושבית, תלת מושבית וכורסא. הסוג הנוסף שפופולארי מאוד בימינו הוא הספה הפינתית. מה עדיף? זה רק אתם יכולים לדעת. לאלה מאיתנו שאוהבים למלא את חלל הבית, תתאים כנראה הספה הפינתית. לאוהבי השינויים כדאי לבחור את הספות הבנויות מחלקים שונים, שניתן להזיז במרחב בעת הצורך. ידיות מעץ או מבד, ריפוד מעור או PVC, צבע בהיר או כהה, כריות מרובעות או עגולות – כל אלו הן שאלות שיש לבחון בעת בחירת סגנון ספה מועדף.

לא על הספות לבדן

המעצבים המובילים מגלים שסוד העיצוב הוא בקשר בין הפריטים. השולחן הממוקם במרכז הסלון, צורתו וצבעו ישפיעו ללא ספק על האפקט שהספה תיצור. למשל, לספה פינתית בצבע בז' יוכל להתאים שולחן עגול נמוך חום כהה שיצור תחושת השלמה. כדי להכניס יותר הרמוניה וקשר בין הפריטים ניתן לבחור את כריות הספה בצבע חום כהה כך שישתלבו עם השולחן. צבע הקירות משפיע גם הוא ויכול להדגיש את הספה או לטשטש את יופיה. מידת התאורה, סגנון המנורות, השטיח, העציצים – כל אלו מהווים סביבה משלימה עבור ספות מעוצבות שבוחרים. כאשר חושבים רחב ושואפים להרמוניה – הבית שלנו יפרח!

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט