מוקד שירות לדייר: 072-2222191

סקירה: מזגני טורנדו

מזגני טורנדו היא חברה בבעלות שני אחים ממשפחת בזזי, שהחלו כמתקיני מזגנים בשנת 1990 והיום מפעילים יותר מ-150 חנויות ברחבי הארץ ונחשבים לאחד ממותגי המזגנים הידועים והחזקים בשוק הישראלי.

סקירה: מזגני טורנדו


חברת מזגני טורנדו נכנסה לתודעה הציבורית ב-2006, בעקבות קמפיין מדיה רחב היקף, שהעלה אותה לתודעה, ויחד איתה את כל ענף המזגנים, שמאז מקיים נוכחות קבועה ותמידית ברחבי המדיה. מזגני טורנדו היא חברה בבעלות שני אחים ממשפחת בזזי, שהחלו כמתקיני מזגנים בשנת 1990 והיום מפעילים יותר מ-150 חנויות ברחבי הארץ ונחשבים לאחד ממותגי המזגנים הידועים והחזקים בשוק הישראלי. 

איך מתחילים?

מזגני טורנדו הם חלק מחברה בשם "טורנדו מוצרי צריכה" שמחזיקה בשלוש רשתות: ענק המזגנים, עולם המיזוג ומיזוג נטו, כלשכל רשת עשרות חנויות ברחבי הארץ. החנויות השונות פועלות בשיטת זכיינות, ללא דמי זכיין, כשהחנויות מחויבות לקנות את המזגנים רק מחברת טורנדו, גם אם מדובר במותגים אחרים.
מגזני טורנדו מיוצרים בסין על ידי חברת מידאה, כשחלק מהמנועים מיוצרים בישראל. הקו של מזגני טורנדו הוא בלעדי לחברת האם היושבת בישראל ואין עוד מזגנים כאלה בעולם. בשנת 2003 החלו האחים בזזי לשווק את מזגני טורנדו, אך בהתחלה רק למתקינים מקצועיים. ב- 2006 יצאה מזגני טורדנו במהלך שיווק אגרסיבי למדי בכל המדיות, והעלתה לתודעה הציבורית את תחום המיזוג כולו ובפרט את מזגני החברה וביססה את מעמדה כחברה מרכזית בשוק מיזוג האוויר הישראלי. 
בשנת 2011 הייתה סערה ציבורית גדולה סביב החברה, לאחר קריסה במערך השירות הכללי שלה ותלונות רבות של לקוחות, אך מאז תוקנו הליקויים והיום החברה נהנית מאמינות גדולה בקרב הציבור הישראלי. 

מה מציעים מזגני טורנדו לצרכן הישראלי? 

שני הפתרונות המומלצים היום על ידי כל חברות המיזוג האוויר עבור דירות חדשות או משתפצות הן מערכות מיזוג מיני-מרכזי ומערכות מיזוג ביתיות המתבססות על טכנולוגיית האינוורטר החדשנית. רוב דירות הקבלן נבנות היום מראש עם הכנה למערכת אלה כדי לחסוך בשיפוצים לאחר מכן, ומערכות מיני מרכזי הן מערכות המיזוג הנמכרות ביותר בישראל לדירות חדשות. 

מזגן מיני מרכזי

מערכת מיזוג אוויר מיני-מרכזי נחשבת למערכת מיזוג חזקה, ויתרונה בכך שהיא יכולה לקרר את כל חדרי הבית במקביל מתוך מערכת אחת. שני החסרונות העיקריים של מערכות מיזוג מיני מרכזי הן צריכת האנרגיה הגבוהה של המערכת והבדלי הטמפרטורה הרצויה לאנשים שונים שנמצאים בחדרים שונית בבית באותו זמן. 
מערכת מיני-מרכזי צורכת הרבה אנרגיה באופן יחסי כיוון שהמדחס החיצוני פועל במלוא העוצמה בכל מקרה, גם אם אתם רוצים לקרר רק חדר אחד וגם אם מקררים ארבעה חדרים במקביל. כמובן שניתן לסגור את פתחי האוויר בחדרים בהם אין צורך במיזוג באותו רגע ובכך להזרים את האוויר הקר ביתר שאת לחדר שרוצים לקרר, אך המנוע פועל ב-100% תפוקה. בנוסף על כך, מנועי המזגנים הרגילים, ובכלל זה מנועי מערכות מיני-מרכזי, נדרשים לכבות ולהידלק מחדש כדי להתאים את עוצמת המיזוג לטמפרטורה הנדרשת. כל הדלקה של המדחס צורכת הרבה אנרגיה ומקצרת את חייו של המדחס. הפתרון לבעיה הזו היא מערכות מולטי אינוורטר, עליהן נפרט בהמשך. 
את בעיית התאמת הטמפרטורה לרצונם של שני אנשים הנמצאים בחדרים שונים פתרו בטורנדו על ידי מערכת ייחודית המאפשרת לשלוט על הטמפרטורה בכל חדר בצורה נפרדת. 

 מזגני אינוורטר

טכנולוגיית האינוורטר חדרה לשוק המזגנים בסערה, כשהבשורה הגדולה ביותר שלה הוא החיסכון בצריכת האנרגיה. בחברת טורנדו מדברים על חיסכון של עד 50% בצריכת האנרגיה, אך ברוב הפעמים מדובר על חיסכון של כ-30% . החיסכון באנרגיה אפשרי בזכות מערכת ההפעלה החדשנית של המדחס, שעובד באופן רציף, ללא כיבוי והדלקה, כך שאינו צורך אנרגיה רבה. ניתן לרכוש מזגני אינוורטר כמזגנים בודדים או כמערכת מיזוג אוויר לכל הבית, בדומה למערכות מיני-מרכזי. 
מעבר ליתרונות בצריכת האנרגיה, שמביאים הן לחיסכון כלכלי והן לזיהום אוויר מצומצם יותר, מזגני אינוורטר הם מזגנים שקטים, השומרים על טמפרטורה יציבה ללא קפיצות הטמפרטורה המוכרות בהפעלת מזגנים רגילים, והפחתה משמעותית בתחושת היובש באוויר בזמן הפעלת המזגן. 
המחיר של מערכת אינוורטר יקר יותר ממערכת מיזוג מיני-מרכזי אך במקרים בהם מדובר בהפעלה יומיומית של המזגן בחודשי הקיץ ההשקעה תחזיר את עצמה תוך 3 -4 שנים.  

שירות הלקוחות של מזגני טורנדו 

למרות שיטת הזכיינות, את השירות המקצועי מקפידים לתת בחברת טורנדו באופן מרוכז. 
מוקד שירות הלקוחות של טורנדו פעיל בימים א-ה' בשעות 8:30-16:30, ובימי שישי וערבי חג בשעות  8:30-12:30.
מספר הטלפון של מוקד השירות הוא  1-700-50-15-15  ומספר הפקס הוא 03-9011400.
ניתן להגיש פנייה לחברה דרך האתר בטופס ייעודי : 
http://www.tornado-top.co.il/insurance/?tid=2
 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט