מוקד שירות לדייר: 072-2222191

5 סיבות לקחת מעצבת פנים כאשר משפצים דירה

ההחלטה לשפץ את הדירה היא רגע משמח. מדובר בהוצאה כספית גדולה ובשינוי משמעותי שאתם עתידים לבצע. כדי לבצע את השיפוץ בצורה טובה יותר כדאי לקחת מעצבת פנים. ריכזנו עבורכם 5 סיבות שיגרמו לכם להתקשר למעצבת פנים לפני תחילת השיפוצים.

5 סיבות לקחת מעצבת פנים כאשר משפצים דירה

רוצים לשפץ את הדירה?

לחצו כאן לקבלת הצעה מחברות השיפוצים של "סוגרים הכל לדירה" או לחץ כאן להצגת חברות השיפוצים שלנו. 

 


שיפוץ דירה על ידי מעצבת פנים

1. כי אתם לא באמת יודעים לתכנן

אנשים רבים עושים טעות קריטית ומבצעים את השיפוץ ללא תכנון מסודר. הם יושבים עם הקבלן ומתכננים מה בדיוק עתיד להתרחש וכיצד יראה הבית שלהם לאחר השיפוץ, אבל הם לא מתייעצים עם גורם מקצועי וכך נשארים עם דירה שאינה עונה על הציפיות שלהם. 
 
אתם אינכם גורם מקצועי וכאשר אתם מתכננים את השיפוץ בעצמכם אתם מפספסים פרטים חשובים רבים. כמו שלא כדאי להגיש תביעה בבית משפט ללא קבלת ייעוץ מעורך דין, כך לא כדאי לתכנן שיפוץ בבית ללא קבלת ייעוץ ממעצבת פנים. חשוב להבין שאתם לא חייבים לשכור מעצבת פנים לכל שלבי הפרויקט, ואפשר להסתפק גם בייעוץ ראשוני לשלבי התכנון, אך לסמוך על עצמכם בלבד יהיה מעט יומרני.
 

2. כי אתם רוצים מישהו שבאמת נמצא שם כל הזמן

תהליך השיפוץ אורך זמן מה וכולל שלבים ומשתנים רבים. אתם כבעלי הדירה לא יכולים להיות שם כל הזמן ולשים לב למה שמתרחש. נוסף על כך, אתם לא מקצועיים ולא יכולים להיות מספיק דקדקנים כדי לשים לב לכל פרט ופרט. 
 
בשיפוץ רציני ובשיפוץ קטן, תשומת הלב לפרטים הקטנים קריטית. כך לדוגמה, הגובה של השקעים צריך להתאים לגובה של השידה והמנורות חייבות להיות מונחות בדיוק במקום הנכון. מעצבת הפנים היא זו שתדאג שהפרויקט מתנהל בדיוק באופן בו אתם מצפים כדי שהתוצאות יהיו מושלמות. היא תתפקד כמעין מנהלת עבודה ותדאג לכך שכל הדברים מסתדרים על הצד הטוב ביותר ללא הפתעות מיותרות.
 

3. כי אתם לא רוצים שלוח הזמנים יתעכב

אחת הבעיות הנפוצות במהלך שיפוץ דירות ובתים היא חריגה מלוח הזמנים. אם אתם גרים בדירה המשופצת בזמן השיפוץ אתם סובלים מטרדות וקשיים יומיומיים, ואם אתם שוכרים דירה לזמן השיפוץ אתם משלמים על כך כסף. בשני המקרים אתם מעוניינים שהשיפוץ יתנהל על פי לוח זמנים מסודר ויסתיים בזמן, אבל פעמים רבות העבודה מתעכבת.
 
מעצבת פנים היא הגורם שמוודא שהכל מתנהל בצורה הטובה ביותר ללא חריגות ועיכובים. המעצבת נמצאת שם בכל פעם שמתעוררת בעיה, ותפקידה לוודא שהכל מתנהל כשורה. בחירת מעצבת אחראית שתהיה שם בשבילכם בכל תהליך העבודה ותדאג לכך שהכל מתנהל על פי התכנון תסייע לכך שלוח הזמנים לא יתעכב ואתם תוכלו לחזור לשגרה במהרה.
 

4. כי היא מכירה פתרונות טרנדיים ומקוריים

בבחירת העיצוב לדירה שלכם אתם תיתקלו בבחירות שונות שתידרשו לבצע. בחירת צבעים, עיצובים והתאמות יהיו קשים למי שאינו בעל מקצוע, אך מעצבת בעלת ניסיום בתחום של עיצוב פנים וסטיילינג תדע לייעץ לכם ולמצוא את הדבר הנכון. המעצבת מכירה את הטרנדים השונים ותדע להציע לכם פתרונות מקוריים שאתם כלל לא יכולתם לחשוב עליהם. 
 

5. כי אתם צריכים גורם חיצוני שיעזור לכם להבין מה אתם אוהבים

יש אנשים בעלי דמיון, מעוף וטעם עיצובי מאוד מסוים. האנשים הללו בדרך כלל יסתדרו בעצמם ויידעו לעצב את בית החלומות שלהם. לעומתם, מרבית האנשים יודעים פחות או יותר מה הם רוצים, אך לא יודעים כיצד לבטא את זה- תפקידה של מעצבת הפנים להיות שם בשבילם. המעצבת תבין את דיירי הבית ואת הצרכים שלהם וכך תגבש תכנית שיפוצים שתבטא אותם. 
 
מעצבת מבינה ומכילה תדע לזהות את "האני מאמין" העיצובי שלכם, ומתוכו ליצור את דירת החלומות שמתאימה עבורכם. אי שם בתוככם נמצא גרעין השיפוץ בו אתם מעוניינים, והמעצבת תמצא אותו ותפיק עבורכם תכנית שתייצג את הצרכים שלכם, תוך התחשבות במבנה הבית ובתקציב שבחרתם להשקיע בפרויקט.

 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2021. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט