מוקד שירות לדייר: 072-2222191

הומבי - האפליקציה לניהול הבית המשותף!

בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי הולך וגובר באופן בו בנייני מגורים מנוהלים. כמו שיש ערים חכמות בהתהוות, יותר מכוניות חכמות על הכביש, גם כאן, עולם ניהול הבניינים הופך להיות חכם יותר.

הומבי - האפליקציה לניהול הבית המשותף!


לא שמתם לב? העתיד כבר כאן!
 
בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי הולך וגובר באופן בו בנייני מגורים מנוהלים. כמו שיש ערים חכמות בהתהוות, יותר מכוניות חכמות על הכביש, גם כאן, עולם ניהול הבניינים הופך להיות חכם יותר.
הסיבה שיש צורך אמיתי בניהול בניין בצורה חכמה היא הנגזרת של הבנייה החדשה, הצורך במידע והעדר זמן פרטי, נעמוד על מספר שינויים: 
  1. ריבוי מערכות : אם פעם בכל בניין היו שתי מערכות לנהל, הרי שהיום, כל בניין מגיע עם הרבה מערכות (כיבוי אש, מעליות, מאגרי מים, מפוחים, חניון, שוט אשפה ועוד).
  2. שטחים משותפים : הבניינים הישנים מתנהלים כיחידה עצמאית, לעומת היום שהם חלק משכונה או מקומפלקס וחולקים שטחים משותפים רבים.
  3. קופת וועד משותפת : אנו עדים לעוד ועוד בניינים שחולקים קופת וועד אחת בגלל הצורך להתנהל חכם יותר בהקשר של השטחים המשותפים.
  4. הצורך במידע : בגלל שהניהול הפך להיות קשה יותר, אנו רואים וועדים שמתארגנים ומשתפים מידע או שעוזרים אחד לשני דרך פורומים \ ווצאפ ועוד.
על אף שהבניינים החדשים מלווים על ידי חברות ניהול, עדיין זה לא מספיק, חברי הוועד עדיין צריכים להיות מעורבים ולהבין מה קורה על מנת לאפשר ניהול תקין של הבניין.
כשאומרים חכם יותר, לא תמיד הכוונה רק לטכנולוגיה אלא גם למעורבות דיירים, שינוי תהליכים, מעקב ושליטה, שקיפות וחסכון בזמן וכסף.
 
להלן מספר טיפים להתנהלות חכמה שתסייע לוועדי הבתים החדשים להתנהל טוב יותר:
  1. נציגות הוועד : הכל מתחיל בראש! צוות מצויין ינהל את הבניין ברמה גבוהה. ניהול הבניין זו עבודה לכל דבר, נסו לאתר את הדיירים המתאימים לתפקידי הוועד, יו"ר (מנהל), גיזבר (איש כספים), איש טכני (טכנאי) ועוד.
  2. חדשנות : חפשו פורומים, קשר לוועדים השכונה, שירותים ומערכות שבהכרך יחזירו לכם זמן פרטי יקר תוך שקיפות ושליטה מלאה, יש לא מעט דרכים לעשות זאת עם חשיבה מחוץ לקופסא.
  3. חברת ניהול : הקפידו לעבוד עם חברת ניהול מומלצת. חברת ניהול טובה, עובדת בשקיפות מלאה מול הבניין אך עדיין חשוב מאוד לפקח עליה תוך שמירה על היסטוריית התיקונים והטיפולים.
  4. תשלומים : הפקידו את הכסף בחשבון הוועד ולא בחשבונות פרטיים או של חברות אחרות, רצוי דרך הוראות קבע או תשלומים באשראי. כך תוודאו שהכסף תמיד בשליטה מלאה שלכם בעבור כל הוצאה או הכנסה.
  5. מעורבות : מעורבות דיירים מטפחת את הבניין מצד אחד ומחזירה לנציגי הוועד זמן פרטי יקר מצד שני. אם דייר יכול להזמין חדר אירועים, לצפות בפרוטוקול או לדווח תקלה ללא התקשרות מול הוועד, הרי שבהכרח עזרנו להתנהלות הבניין והחזרנו לועד זמן פרטי.
 
ואם כבר מדברים על התנהלות חכמה הן ברמת מעורבות דיירים, תהליכים והן ברמת טכנולוגיה הרי שהומבי תאפשר זאת בקלות יחסית.
 
אפליקציית הומבי
 
הומבי הינה אפליקציה חברתית, חינמית המותאמת לנציגי הועד, לדיירים ולכל חברות הניהול. היא זמינה להורדה באנדרואיד, באייפון (כולל טאבלטים) וגם לעבודה במחשב.
אנו זוכרים שהחברות בועד הבית היא התנדבותית והשימוש בהומבי יאפשר גם לדיירים וגם לחברת הניהול (במידה ויש) לסייע לנציגי ועד הבית לחסוך כסף וזמן יקר. ככל שויתר דיירים ישתמשו באפליקציה כך יהיה קל יותר לנציגי הועד לנהל את הבניין!
הזמנת חדר אירועים, תשלום בכרטיס אשראי, דיווח תקלות לחברת הניהול (ללא שימוש בווצאפ, טלפונים ואימיילים), הצבעות, ייצוא נתונים, תקשורת עם וועדים בסביבה, ייעוץ משפטי, דיירים נותני שירות בשכונה הם רק חלק מהיכולות שיאפשרו חיסכון בזמן וייעול התקשורת בבניין.
 
 
 
המדריך למשתמש: https://www.hombi.co/full_manual.htm

 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2021. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט