מוקד שירות לדייר: 072-2222191

שאלות ותשובות

סוגרים הכל לדירה הינו שירות חיסכוני, מקצועי ומקיף לרוכשי דירה ומשפצים. יש לכם שאלה או משהו לא ברור? הכנו לכם מראש כבר את התשובות.

האם ההרשמה לערבי הדיירים של "סוגרים הכל לדירה" כרוכה בתשלום?

ההרשמה לדיירים אינה כרוכה בתשלום אך יש להירשם בדף הרישום לכל אירוע כל מנת שנוכל להיערך.

האם אתם מעבירים את הפרטים שלי לחנויות בהן מתקיימים האירועים?

לא. אנו שמים דגש על שמירת הפרטיות של הדיירים והחברים. זו בדיוק הסיבה שהקמנו את מוקד "סוגרים הכל לדירה" והמוקד שלנו הוא זה שמתאם את שעות ההגעה לאירועים שלנו, אנו לא מעבירים רשימות של דיירים לספקים או לחנויות. במידה ואתם מבקשים בעלי מקצוע, אנו מעבירים את פרטי הפניה לבעלי המקצוע והוא מתאם אתכם עצמאית.

מדוע צריך להירשם לאירועים ולא להגיע עצמאית?

ישנן מספר סיבות. סיבה ראשונה היא שעלינו לווסת את המגיעים לערב. הסיבה השנייה היא שבכל ערב יש כיבוד ועלינו לדעת מראש את כמות המשתתפים באירוע. סיבה שלישית, מידי פעם קורה שיש צורך לעדכן את הנרשמים לאירוע מסוים לגבי שינוי מיקום או תאריך. קרה בעבר שדיירים שלא נרשמו הגיעו לאירוע בתאריך שהשתנה אך לא קיבלו את ההודעה שלנו...

איך אתם מוודאים שנקבל שירות טוב במהלך ערב הדיירים?

נרשמים עשרות זוגות לכל ערב. על מנת לווסת את הדיירים ולתת לכם את השירות הטוב ביותר הכולל יועץ מקצועי שיתלווה אליכם במהלך הערב הקמנו את "מוקד סוגרים הכל לדירה" שקובע לכם פגישה אישית בשעה הנוחה לכם להגיע.

האם הנציגים של "סוגרים הכל לדירה" הינם חלק מהאירוע?

כן, בכל אירוע נמצא נציג של "סוגרים הכל לדירה" על מנת לדאוג לכם ולוודא שאתם מקבלים שירות ומחיר מעולה.

האם בנוסף לאירועי המכירה יש לכם שירותים נוספים?

בוודאי. "סוגרים הכל לדירה" הינו שירות מקצועי וכולל לרוכשי דירה ומשפצים ובמסגרת השירות אנו מספקים גם בעלי מקצוע למעבר דירה וכן מקיימים ערבי תוכן בנושא משכנתא ועיצוב הבית.

איך אני יכול לסמוך על הספקים ובעלי המקצוע שלכם?

בעלי המקצוע של "סוגרים הכל לדירה" נבחרו בקפידה על מנת לתת שירות לחברי "סוגרים הכל לדירה". אנחנו מצרפים בעלי מקצוע לשירות רק לאחר שאנו מקבלים המלצות עליהם ולרוב רק לאחר פגישה פרונטאלית אצלנו במוקד. לאחר שהם נותנים שירות לדיירים אנחנו מבצעים סקרים לדיירים על טיב השירות והמקצועיות וגם מעלים לאתר חלק מההמלצות בדף הבית.

בנוסף, במידה ומתעוררת סוגיה כלשהי עם ספק או בעל מקצוע, המוקד שלנו כאן כדי לעזור ולגשר בין הצדדים.

בניגוד לדייר זה או אחר שמשתמש בבעל מקצוע מסוים פעם אחת במהלך מעבר הדירה (לדוגמא: מיזוג אוויר, גבס, ניקיון, הובלה, נגר וכו') לבעלי המקצוע שלנו כדאי לתת שירות מצוין מכיוון שהם משרתים דרכנו אלפי דיירים ומשפצים במהלך השנה.

האם אפשר להשיג אתכם גם בטלפון?

בוודאי. המוקד שלנו הוא מוקד אנושי הממוקם בנס ציונה ומאויש בין השעות 09:00 ל-17:00 בין הימים א' עד ה' ומספר הטלפון הוא 072-2222191.

האם המחירים בערבי המכירה הם הנמוכים ביותר הקיימים בשוק?

התשובה היא לא. כאשר אנחנו בוחרים ספק לעבוד איתו אנחנו שמים דגש על מוצר איכותי שיתאים לרוב הדיירים, שירות טוב ללקוח ואנו דואגים להצעה ייחודית ובתנאים מיוחדים לערב המכירות – רק לחברים ורק לערב המכירה.

כיצד אתם ממליצים להתכונן לערב מכירות?

כפי שציינו, הערבים שאנחנו מארגנים הם ערבי מכירה. על מנת שתבינו את ההטבה, המחיר והתנאים הניתנים לכם, יש לבצע סקר מחירים ומוצרים ולבוא מוכנים. גם מבחינת המוצרים שאתם צריכים וגם מבחינת מחירים שראיתם בשוק. כמו כן, כדאי להגיע גם עם מידות ותוכניות דירה מה שיעזור לכם לבחור ארונות, מוצרי חשמל, מיזוג אוויר, גופי תאורה ועוד.

האם אפשר להירשם דרך הטלפון הסלולארי?

בוודאי ואפילו מומלץ. יש לנו אתר סלולארי ודרכו ניתן להזמין בעלי מקצוע ולהירשם לאירועים שאנו מקיימים. פותחים את הטלפון בגוגל ורושמים "סוגרים הכל לדירה"

האם ההצעה שאני מקבל בערב המכירה תקפה רק לערב המכירה?

כן. המחירים והתנאים של "סוגרים הכל לדירה" ניתנים ותקפים לערב הספציפי בלבד. ערבי המכירה הם בתנאים מיוחדים וניתן לנצל את התנאים בערב האירוע בלבד.

האם יש לכם תוכנית המתגמלת את הדיירים בסגנון חבר מביא חבר?

בוודאי. אם השתמשתם כבר בשירות שלנו דרך האתר הסלולארי, נפתחה לכם האפשרות לשלוח המלצה לחברים. כל המלצה מזכה המביאה חברים לאירועים מזכה אתכם בפרסים (כל הפרטים באתר הסלולארי). כמו כן יש לנו תוכנית שותפים ותגמולים – לחץ כאן

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2021. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט