מוקד שירות לדייר: 072-2222191

סוגרים הכל לדירה - שירות מעבר אישי 360

 

לבחור בעל מקצוע לבד - זה הימור

לקחת בעל מקצוע דרך "סוגרים הכל לדירה" - זה ללכת על בטוח!

לאחר שליוונו למעלה מ-20,000 רוכשי דירות ומשפצים במעבר דירה, לא מעט מהמשפחות שאותם ליווינו הזמינו את כל בעלי המקצוע דרך "סוגרים הכל לדירה" ונהנו מפתרון כולל למעבר הדירה - במקום אחד. זה כי הם סומכים עלינו, על נבחרת בעלי המקצוע שלנו והם מעריכים את הזמן שלהם וגם את שלנו.

המשפחות שליווינו הבינו שלבחור בעל מקצוע לבד - זה הימור, ולקחת בעל מקצוע דרך "סוגרים הכל לדירה" - זה ללכת על בטוח!

בעלי המקצוע בנבחרת נמצאים תחת בקרה מתמדת שלנו ונאספות עליהם חוות דעת באופן שוטף דרך הדיירים ולכן המחויבות שלהם לשמור על רמה גבוהה של שירות ומקצועיות הנה גבוהה ביותר. כך אנו שומרים על רמה גבוהה לאורך זמן של בעלי המקצוע ומחויבות אמיתית לכם ואלינו.
 
בעלי המקצוע של סוגרים הכל לדירה מתמחים במעבר הדירה וזה ערך מוסף מאוד גדול עבורכם. הניסיון שלהם מול כל כך הרבה דיירים במעבר הדירה הוא מה שמביא לידי ביטוי בפועל את היכולת שלהם לספק לכם את השירות שאתם צריכים ורוצים במעבר הדירה או בשיפוץ הדירה.
 
הסטנדרט של סוגרים הכל לדירה
אנו קבענו סטנדרט גבוה לשירות ומקצועיות ולכן השירות שאתם מקבלים הנו שירות איכותי, אמין ובעל ערך - שירות שאנו גאים בו. הניסיון הרב של סוגרים הכל לדירה -  7 שנים כבר מלווים דיירים, עשרות אלפי דיירים, מכל הארץ, בא לידי ביטוי בחוויה שלכם. חוויה חיובית, בטוחה, נעימה  של מעבר הדירה.
 
אנו משיקים שירות חדש! ליווי אישי לדיירים במעבר דירה עם "סוגרים הכל לדירה"
 
עוברים לדירה חדשה או משפצים? 
אתם כנראה תצטרכו מגוון בעלי מקצוע. עבודות גבס, ניקיון, הובלה, עבודות נגרות, התקנות למיניהם, סורגים, רשתות יתושים, מערכות מיזוג, מטבחים, מוצרים חשמל, ארונות, מזרנים, ריהוט ועוד ועוד. 
 
מעכשיו אתם לא לבד! יועצת מעבר דירה שלנו עוזרת לכם
"סוגרים הכל לדירה" תלווה אתכם באופן אישי וצמוד בכל תהליך מעבר הדירה משלב התכנון לקראת המעבר ועד אחרי שאתם בבית שלכם עם תמיכה אישית טלפונית של יועצת מעבר דירה מטעמנו יחד עם נבחרת בעלי המקצוע המומלצים של "סוגרים את הכל לדירה".
 
למי זה מתאים?
זה לא מתאים לכל אחד! זה מתאים לאנשים שהזמן שלהם חשוב להם וחשוב להם בעיקר שתבוצע להם בדירה עבודה באיכות גבוהה ובמחיר הוגן ואין להם זמן או חשק להתעסק עם הצעות מחיר מרובות (ומיותרות) והמון בעלי מקצוע. זה לאנשים שיודעים להחליט מהר ומעריכים שירות, ביטחון  ואיכות! וזה לדיירים שזקוקים למספר של בעלי מקצוע / שרותים בדירה.
 
מה זה נותן לך וכמה אתה יכול לחסוך? 
שירות הליווי האישי על ידי יועצת מעבר דירה נותן לך הטבות ייחודיות ואישיות במגוון תחומים, כגון: מוצרי חשמל, ארונות מכל הסוגים, מטבחים, מערכות מיזוג אוויר, נגרות, רכישת תאורה ועוד והכל בשירות אישי מול נציגה אישית של "סוגרים הכל לדירה".
 
הטבות אלה יחסכו לכם כסף במעבר הדירה וכן ייתן לכם שקט ויחסוך לכם זמן רב באיתור ספקים ובדיקת עשרות הצעות מחיר.
 
ליווי אישי וייעוץ מקצועי
  • בניית הצעות שתפורות לצרכים שלך
  • קביעת פגישות לקניות במועד שנוח לכם (במחירים מיוחדים)
  • זמינות לשאלות ולהתייעצות
  • חיסכון בזמן
  • עזרה בקבלת החלטות
  • יועץ אישי למעבר דירה שמסייע ועוזר לך בתהליך - כדי שלא תהיו לבד בכל המטלות!
כמה זה עולה? 
אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מתקופת ההשקה של השירות החדש והייחודי שלנו הניתן כרגע ללא תשלום למספר מוגבל של משפחות לתקופה מוגבלת.
 
איך מצטרפים?
יש למלא את שאלון ההתאמה בלחיצה על הכפתור.
השאלון יעזור לנו להכיר אתכם יותר כדי שנוכל לחזור אליכם עם הפתרונות הנכונים לכם. תוך שמירה על איכות השירות וחיסכון בעלויות ובזמן היקר שלכם.
 

למילוי השאלון, לחץ כאן

 
© 2019. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט