מוקד שירות לדייר: 072-2222191

דיירים מספרים על סוגרים הכל לדירה

טיפל בי איש מכירות בשם יורי מטעם אבי סופר. התרשמתי ממנו מאוד לטובה הוא איש מכירות תותח על, סבלני וקשוב. המחירים היו טובים איש המכירות שליווה אותי נתן שרות מעולה מקצועי עם חיוך וסבלנות. תודה רבה לכם!
- שרית נול, א אלון מצליח, ראשון לציון
הגענו מוכנים וידענו מה אנחנו רוצים. הגענו בסביבות 21:00, נציג התפנה אלינו תוך 2-3 דקות והסביר לנו על המוצר. רכשנו את המוצר במחיר נמוך יותר ממחירים שראינו בזאפ.
- תמיר כהן, יהלומי בוכמן, מודיעין
היינו בערב המיוחד של סוגרים הכל לדירה בנושא משכנתא. הערב היה מעניין מאוד ומועיל, מומלץ מחום!
- רועי , להבים
האויורה נעימה ומזמינה. היינו בערב לרכישת ארונות ורכשנו ארונות, בערב מוצרי שינה רכשנו ספה נפתחת ומזרון. בארונות ביצענו סקר שוק ואכן מחירים משתלמים! תודה לכם
- משפחת פריד , פרויקט טופ גן, קרית אונו
גם אני כבעלים של "סוגרים הכל לדירה" צריך מוצרים לבית אז את השיפוצניק, הסורגים, החלפת מנעולים, המיטה המתכווננת, התאורה בבית וחידוש מוצרי חשמל - כולם אני קונה עם סוגרים הכל לדירה ומרגיש בטוח בקניה ובשירות בספקים שלנו ובבעלי המקצוע שלנו.
- דרור מגל, סוגרים הכל לדירה
ערב רכישה מאורגן היטב, למרות עומס המגיעים קיבלנו יחס אישי וחם (מאבי סופר עצמו). המכירים היו הזולים ביותר שמצאנו (מתוך סקרי שוק מוקדמים יותר שעשינו), קנינו כל המוצרים החשמליים לבית והיום, לאחר שימוש בהם אני בהחלט יכול גם לומר שעשינו בחירה נכונה שהגענו לערב הרכישה!
- יגאל ומירב לוזון, פרויקט הום אנד סטייל פתח תקוה
הייתי בערב בנושא משכנתא והיה מרתק ומעניין, בהחלט אשתמש בשרותכם בעתיד!
- נורית רון, תל אביב
ארגון הערב היה מצוין, התפנה אלי יעוץ בשעה שנקבעה לי, היועץ היה מקצועי וסבלני והעניק הנחות מכובדות ורכשנו ארונות לדירה החדשה. כמו כן היה כיבוד מרשים ופינה לאתנחתא לצורך עיבוד המידע וקבלת החלטה.
- נויה פולקובסקי, פרויקט פייב נווה גן, פתח תקווה
הערב היה מעולה מאוד מאוד מוצלח השירות היה יוצא מן הכלל המחירים היו מעולים כל ארגון הערב היה אחלה. מאוד נהנתי מהרכישה ומהשירות !
- אנה פז, משפצת מפתח תקוה
הערב היה מצוין, מקצועיות הנציגים מצוין. המחירים בערב המכירות אחרי שעשיתי סקר שוק המחירים טובים מאוד וזאת לאחר שביצעתי סקר בהרבה רשתות
- משפחת מגיד, פרויקט שירת השרון, נתניה
האווירה בערב המכירות הייתה נעימה ונראה שהיה תכנון ומחשבה מאחוריו. למרות שקבענו פגישה מראש נדרשנו לחכות מעל חצי שעה כדי לדבר עם נציג, מה שהיה מעט מרגיז אבל נסבל. הנציגה של מיזוג האוויר הייתה נעימה ומקצועית. המחיר שהוצע למיזוג היה אטרקטיבי ונמוך יחסית למה שקיבלנו בעבר. קיבלנו הצעה אחת למיזוג לפני כן, שהייתה גבוהה יותר ממה שהוצע בערב המכירות.
- אינה ודוד מזור, אשקלון / דימרי בסיטי
הייתי עם אישתי בערב מוצרי חשמל, נציגכם בשטח היו נחמדים מאוד תמכו ודאגו שלא נשאר לרגע ללא עזרה, ואפילו שכאיש שטיפל בנו לא היה מתאים דאגו להחליפו ואפילו סידרו לנו זמן מול אבי סופר עצמו. ממליץ בחום על הערבים שלכם ועל הספקים בהם אתם בוחרים וכמובן על הדיל המדהים שעזרתם לנו לקבל!!
- בן פרטר, חלומות פארק חדרה, חדרה
הייתי בערב משכנתא של "סוגרים הכל לדירה". הערב היה מעניין מאוד, הייתי שמח לשמוע עוד בנושא.
- מוטי בן מרדכי, פרויקט more - יבנה הירוקה
קנינו חדר ארונות. הערב היה מאוד מוצלח ומאורגן. יחס אישי וחם. מוכרים מקצועיים וגמישים.
- חן ומיקי גולדפרב, בניה פרטים, כפר יונה

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2021. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט