מוקד שירות לדייר: 072-2222191

שירות אישי, מחיר קבוצתי!

הבסיס המנחה את "סוגרים הכל לדירה" - שיתוף הפעולה שיצרנו לאורך שנים יצר DNA מיוחד ובו כולם מרוויחים: הדיירים, ספקים ובעלי המקצוע וגם אנחנו (כגוף מקצועי ומסחרי המפעיל את השירות - חינם לדיירים). 

ב"סוגרים הכל לדירה" אנחנו עורכים ערבי מכירה בקניה קבוצתית אצל ספקים נבחרים ומובילים בתחומם בפריסה ארצית בנושא אבזור הבית: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, מוצרי שינה, גופי תאורה, ריהוט, עיצוב ועוד.

ערב מכירות בקניה קבוצתית, איך זה עובד? 

תאר לך שאתה נכנס לחנות ורוצה לקנות מוצר מסוים, לדוגמא - מקרר. עכשיו, תתאר לעצמך שאתה מגיע לחנות עם עוד 100 איש. איפה תקבל מחיר טוב יותר? בשביל זה אנחנו כאן.

לכן, על מנת להבטיח לכם את המחירים הטובים ביותר ומוצרים איכותיים, עליכם לבצע את ההזמנה בערב המכירות.

איך יודעים שמקבלים את המחיר הטוב ביותר? על מנת להתכונן לערבי המכירה הקבוצתיים שלנו אנו ממליצים לערוך סקר מקיף של המוצרים, הדגמים והמחירים בחנויות מתחרות - לקראת ערב הדיירים ולהגיע עם הרשימה והסקר.

אז איך כולם מרוויחים פה? 

 

הדיירים

אתם מרוויחים מעטפת שלמה שגם חוסכת לכם כסף וגם זמן. אתם מצטרפים קהילה של קניה קבוצתית של מוצרים באיכות גבוהה ובמחיר קבוצתי. אתם נהנים ממוקד שירות לקוחות שהקמנו ועוזר לכם לפני ואחרי הרכישה וכן מגוון בעלי מקצוע איכותיים שנבדקים שוב ושוב תוך אינטרס מובהק לתת לדיירים שירות ומוצר איכותי ולהישאר כנותני שירות.

ספקים ובעלי המקצוע

בעידן דיגיטאלי לא פשוט בו השפע והתחרות גבוהה, הספקים משקיעים כסף רב בערוצי שיווק שונים ובמיתוג. תחת המעטפת והמותג של "סוגרים הכל לדירה" הספקים מוזילים משמעותית את הוצאות השיווק ולכן יכולים (בפיקוח מלא שלנו) לתת לדיירים הנחות משמעותיות.

"סוגרים הכל לדירה"

מטרת העל שלנו היא לעזור לאלפי דיירים בשנה לחסוך אלפי שקלים במעבר הדירה וברכישת מוצרים איכותיים לדירה במחירים קבוצתיים. אנו נותנים לכם הדיירים שקט עם בעלי מקצוע ומתוגמלים מהספקים.

© 2019. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט